Úžasně úžasný MorphOS!

Překlad: Amiginka, Luky
Článek přeložen z angličtiny ze stránek BBRV Blog


Tímto článkem chceme jako první pogratulovat týmům Ditributed Pegasos Team a MorphOS-Team. MorphOS na PowerPC se vyšplhal do první desítky v RC5-72 statistikách a nachází se hned za operačním systémem Solaris na X86. To není na nováčka špatné...;) V nějakém dalším článku se budeme věnovat OpenSolarisu na PowerPC . Když vezmeme v úvahu, že RC5-72 klient byl pro MorphOS k dispozici až ve chvíli, kdy téměř všichni ostatní už rok počítali, je to opravdu výjimečný výkon.

Vzdáváme poctu MorphOS uživatelům a vývojářům!

Této příležitosti využijeme také k udělení ceny Genesi Q1 2005 Nejlepší Web...

Best Of Web Award
stránkám MorphOS-News

Gratulujeme Davidovi Scheiblerovi i zbytku MorphOS-News týmu, kteří aktivně podporují MorphOS komunitu už mnoho let. Tyto WWW stránky jsou vyjímečným místem umožňujícím sledovat nejnovější a nejzásadnější novinky ze světa MorphOS (a mnohem více!). Děkujeme a gratulujeme také vám všem!

MorphOS směřuje k nové budoucnosti. Stále se něco děje. V nejbližší době bude vydána nová verze programu PageStream pro MorphOS. Genesi sponzorovala jeho přeportování a jsme rádi, že jsme to udělali. Dobrá práce, Derone!

V neposlední řadě se počet vývojářů v MorphOS Developer Connection vyšplhal na 990 registrovaných členů. Brzké dosažení 1000 členů bude dalším milníkem pro MorphOS.

Tak si užívejte tyto pro MorphOS skvělé chvíle - (a všichni společně)! "There's no need to fear, MorphOS is here!" (Není třeba se bát, MorphOS je tady!) MorphOS do toho! Jen dál a dál! :D

Raquel Velasco and Bill Buck